Pacelli JV Girls

September 24, 2016


Results By Accelerated Race Management, LLC ARM

Overall Finish List - Girls

Default Division


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Grade

    1  (< 5)    246  Kayliah Meronk        Rosholt                                 18:12.2 18:12/M    10
    2  (< 5)    244  Carlin Walski         Rosholt                                 18:48.7 18:48/M    10
    3      1    201  Paige Kussow          Pacelli                                 19:17.6 19:17/M    11
    4      2    199  Rosa Koch             Pacelli                                 19:47.2 19:47/M    10
    5  (< 5)    245  Maddy Simonis         Rosholt                                 20:00.7 20:00/M    9 
    6      3     30  Jessica Gutschow      Amherst                                 20:10.1 20:10/M    11
    7      4    197  Evelyn Fang           Pacelli                                 21:00.5 21:00/M    10
    8      5    202  Autumn Trzebiatowski  Pacelli                                 21:05.3 21:05/M    10
    9      6    198  Madee Hartman         Pacelli                                 21:06.0 21:06/M    11
   10      7     27  Katla Anderson        Amherst                                 21:07.6 21:07/M    10
   11      8     29  Olivia Lehman         Amherst                                 21:32.8 21:32/M    11
   12      9    200  Emma Kulick           Pacelli                                 21:35.0 21:35/M    12
   13     10     26  Emily Feist           Amherst                                 22:13.1 22:13/M    10
   14  (< 5)    269  Zoe Shi               St. Thomas More                         22:47.1 22:47/M    11
   15  (< 5)     58  Dominika Lukjan       Columbus Catholic                       23:50.3 23:50/M    11
   16     11    196  Smantha Cowart        Pacelli                                 23:52.5 23:52/M    9 
   17     12    400  Sydney Karch          Amherst                                 24:10.8 24:10/M    12
   18  (< 5)    112  Jasmine Davids        Iola- Scandinvia                        24:14.2 24:14/M    10
   19  (< 5)    147  Anya Wilson           Manawa                                  24:46.1 24:46/M    11
   20  (< 5)    268  Emma Dang             St. Thomas More                         25:35.7 25:35/M    11

Team Summary Report - Girls

Default Division


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*  8*    

    1 Pacelli                                18               1   2   4   5   6   9  11         
        Top  5 Times: 1:42:16.7

    2 Amherst                                40               3   7   8  10  12                 
        Top  5 Times: 1:49:14.6

 Inc. Columbus Catholic                    1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Iola- Scandinvia                     1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Manawa                               1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Rosholt                              3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. St. Thomas More                      2 finishers                                          
        Top  5 Times: